Електро-товари
Новинки

Провід

  Провід встановлювальний - провід з мідними й алюмінієвими жилами, призначений для електричних установок в освітлювальних і силових мережах, а також для монтажу електроустаткування. АПВ - провід з алюмінієвою жилою з полівінілхлоридною ізоляцією, ПВ - провід з мідною жилою з полівінілхлоридною ізоляцією. Використовуються для прокладання в сталевих трубах, пустотних каналах будівельних конструкцій, на лотках і т.ін., для монтажу електричних ланцюгів. АППВ - провід з алюмінієвими жилами з полівінілхлоридною ізоляцією, плаский, з розподільчою основою. ППВ - провід з мідними жилами з полівінілхлоридною ізоляцією, плаский, з розподільчою основою, призначений для негнучкого монтажу.

 

Провід з’єднувальний - провід і шнури з мідними жилами з ізоляцією з полівінілхлоридного пластикату і з мідними лудженими жилами з гумовою ізоляцією. Призначені для приєднання електричних пристроїв і приладів швидкого і аналогічного призначення. ШВВП - шнур з рівнобіжними жилами з полівінілхлоридною ізоляцією з полівінілхлоридною оболонкою, гнучкий, розрахований на напругу до 380В для систем 380/380B. Призначений для приєднання приладів особистої гігієни і мікроклімату, електропаяльників, світильників, кухонних електромеханічних приладів, радіоелектронної апаратури, пральних машин, холодильників і т.ін. ПВС - провід із скрученими жилами з полівінілхлоридною ізоляцією з полівінілхлоридною оболонкою гнучкий, розрахований на напругу до 380В для систем 380/660B. Призначений для приєднання електроприладів та електроінструменту, пральних машин, холодильників, засобів малої механізації для садівництва й городництва і т.ін.

Кабелі телефонні призначені для прокладання в телефонній каналізації, у колекторах, шахтах, по стінах будинків, підвіски на повітряних лініях зв'язку, експлуатації в місцевих телефонних мережах.

 

Провід неізольований для ВЛ (однодротовий, багатодротовий та порожнинний) - мідний, алюмінієвий та сталевоалюмінієвий, рідше сталевий призначений для передачі електричної енергії в повітряних електричних мережах. Провід розрахований на експлуатацію в атмосфері повітря типів ІІ і ІІІ на суші і морі всіх мікрокліматичних районів. Типи атмосфер залежать від змісту корозійно-активних агентів. Тип І відповідає атмосфері сільської, гірської місцевості далеко від промислових об'єктів, ІІ - атмосфері промислових районів, ІІІ - морській атмосфері. Фасонне виконання проводів забезпечує їхнє підвішування і приєднання живильних кабелів при безперешкодному ковзаючому струмозніманні при контакті з пантографом електровоза, трамвая або тролейбуса. Порожнинні мідні та алюмінієві проводи використовуються для повітряних ЛЕП, відкритих підстанцій.
Наші магазини у Львові:
вул.Угорська, 7
вул.Мазепи, 29
вул.Ставова, 7 в


Телефони:
Відділ продажу:
тел.: (032) 243-66-65
тел.: (032) 224-92-48
тел.: (032) 252-83-24
факс: (032) 227-61-87

Бухгалтерія:
тел.: (032) 227-61-83

Директор:
тел.: (032) 227-61-80

e-mail: info@elektrokvartal.com.ua

 


ТзОВ Варіант-Глобус
м.Львів,
вул.Угорська,7,
тел.: (032) 298 16 65
факс.: (032) 227 61 87
©2010 "Електро Квартал"
Всі права захищені.
Веб дизайн