Електро-товари
Новинки

Корпуси модульні пластикові

Електро-квартал, Електротовари, Бокси для автоматичних вимикачів модульної серії КМПн, IP30 Бокси для автоматичних вимикачів модульної серії КМПн, IP30 . Призначені для прихованої установки в житлових і офісних приміщеннях. Дані корпуси володіють унікальною конструкцією, яка забезпечує зручність, швидкість монтажу і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Асортимент боксів для автоматичних вимикачів модульної серії КМПн, IP30


Електро-квартал, Електротовари, Корпуси модульні пластикові з металічною дверкою Корпуси модульні пластикові з металічною дверкою КМПв, IP30 . Призначені для прихованої установки в житлових і офісних приміщеннях. Дані корпуса володіють унікальною конструкцією, яка забезпечує зручність, швидкість монтажу і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Асортимент корпусів модульних пластикових з металічною дверкою КМПв, IP30


Електро-квартал, Електротовари, Корпуси модульні пластикові Корпуси модульні пластикові ЩРН (в)−П, IP40 . Використовуються в освітлювальних мережах для встановлення модульних пристроїв: автоматичних вимикачів, пристроїв захисного відключення, диференціальних автоматичних вимикачів, таймерів, пристроїв керування освітленням і т.д. Надійна, сучасна конструкція і міцний пластик, зручні кріпильні елементи гарантують виробам довгий термін служби і безпеку експлуатації.
Асортимент корпусів модульних пластикових ЩРН (в)−П, IP40


Електро-квартал, Електротовари, Корпуси модульні пластикові Корпуси модульні пластикові ЩРН (в)−Пм, IP40 . Призначені для встановлення в житлових і громадських будівлях. Дозволяють проводити вбудівний і навісний монтаж. Конструкція корпусів передбачає використання великої кількості модулів, в яких може бути встановлена вся серія автоматичних вимикачів ВА 47 і інших модульних виробів .
Асортимент корпусів модульних пластикових ЩРН (в)−Пм, IP40


Електро-квартал, Електротовари, Корпуси модульні пластикові Корпуси модульні пластикові КМПн, IP55 підходять для установки в приміщеннях з високим рівнем вологості або зі значною запиленістю, а також для установки на відкритому повітрі. Ідеальні для експлуатації в гаражах, автомийках, підвалах, лабораторіях, майстернях і т.д.
Асортимент корпусів модульних пластикових КМПн, IP55


Електро-квартал, Електротовари, Панелі для встановлення лічильника Панелі для встановлення лічильника ПУ . Призначені для встановлення на них однофазних і трифазних лічильників. В панелі з боксами встановлюється модульна апаратура розподілу електроенергії і захисту мереж від перенавантаження і струму короткого замикання напругою до 400 В, 50 Гц одночасно з розміщенням однофазного або трифазного лічильника для обліку електроенергії.
Асортимент панелей для встановлення лічильника ПУ
 


*інформація з сайту IEK
Наші магазини у Львові:
вул.Угорська, 7
вул.Мазепи, 29
вул.Ставова, 7 в


Телефони:
Відділ продажу:
тел.: (032) 243-66-65
тел.: (032) 224-92-48
тел.: (032) 252-83-24
факс: (032) 227-61-87

Бухгалтерія:
тел.: (032) 227-61-83

Директор:
тел.: (032) 227-61-80

e-mail: info@elektrokvartal.com.ua

 


ТзОВ Варіант-Глобус
м.Львів,
вул.Угорська,7,
тел.: (032) 298 16 65
факс.: (032) 227 61 87
©2010 "Електро Квартал"
Всі права захищені.
Веб дизайн