Електро-товари
Новинки

Кабель-канали і аксесуари

Електро-квартал, Електротовари,  Магістральні кабель-канали Магістральні кабель-канали призначені для прокладки інформаційних, силових і слабкострумових електричних комунікацій відкритого типу в офісних та житлових приміщеннях, виробничих і адміністративних будівлях, медичних і дитячих установах при новому будівництві і при реконструкції.
Асортимент магістральних кабель-каналів


Електро-квартал, Електротовари, Підлогові і плінтусні кабель-канали Система підлогових і плінтусних кабель-каналів призначена для прокладки всіх видів силових і слабкострумових комунікацій, включаючи оптичний кабель і інформаційну проводку високих категорій для організації робочого місця в офісних, виробничих і адміністративних будівлях, медичних та навчальних установах при новому будівництві і при реконструкції.
Асортимент підлогових і плінтусних кабель-каналів


Електро-квартал, Електротовари, Кабель-канали з текстуторю дерева Кабель-канали з текстуторю дерева призначені для прокладки інформаційних, силових і слабкострумових електричних комунікацій в житлових приміщеннях і заміських будинках при новому будівництві і при реконструкції.
Асортимент кабель-каналів з текстуторю дерева


Електро-квартал, Електротовари, Парапетні кабель-канали Система парапетних кабель-каналів призначена для прокладки всіх видів силових і слабкострумових комунікацій, включаючи оптичний кабель і інформаційну проводку високих категорій, для організації робочого місця в офісних, виробничих і адміністративних будівлях, медичних та навчальних установах при новому будівництві і при реконструкції.
Асортимент парапетних кабель-каналів


Електро-квартал, Електротовари, Перфорований кабель-канал Перфоровані кабельні канали призначені для організації кабельної розводки в електророзподільних шафах. Для додання естетичної завершеності всередині електророзподільної шафи.
Асортимент перфорованих кабель-каналів
 


*інформація по автоматичним вимикачам з сайту IEK
Наші магазини у Львові:
вул.Угорська, 7
вул.Мазепи, 29
вул.Ставова, 7 в


Телефони:
Відділ продажу:
тел.: (032) 243-66-65
тел.: (032) 224-92-48
тел.: (032) 252-83-24
факс: (032) 227-61-87

Бухгалтерія:
тел.: (032) 227-61-83

Директор:
тел.: (032) 227-61-80

e-mail: info@elektrokvartal.com.ua

 


ТзОВ Варіант-Глобус
м.Львів,
вул.Угорська,7,
тел.: (032) 298 16 65
факс.: (032) 227 61 87
©2010 "Електро Квартал"
Всі права захищені.
Веб дизайн