Електро-товари
Новинки

Труби для прокладання кабелю

Електро-квартал, Електротовари,   Гнучкі гофровані труби з поліетилену низького тиску Гнучкі гофровані труби з поліетилену низького тиску (ПНТ), ДКС колір чорний, труби призначені для прокладання в них силових і слабкострумових мереж, виконаних ізольованими проводами.
Асортимент гнучких гофрованих з поліетилену низького тиску, ДКС


Електро-квартал, Електротовари,   Гнучкі гофровані труби з самозатухаючого ПВХ-пластикату Гнучкі гофровані труби з самозатухаючого ПВХ-пластикату, ДКС призначені для прокладання в них силових і слабкострумових мереж, мереж, що працюють при електричній напрузі постійного або змінного струму, величиною не більше 1000 В, виконаних ізольованими проводами, шнурами або кабелями.
Асортимент гнучких гофрованих труб з самозатухаючого ПВХ-пластикату, ДКС


Електро-квартал, Електротовари,   Труби гнучкі армовані для електропроводки Труби гнучкі армовані для електропроводки, ДКС призначені для прокладання мереж живлення і управління до механізмів і машин з рухомими частинами, а також для прокладання мереж, що піддаються тривалим вібраційним впливам у ході експлуатації.
Асортимент труб гнучких армованих, ДКС


Електро-квартал, Електротовари,   Труби гнучкі армовані для електропроводки Труби гладкі жорсткі, ДКС з самозатухаючого ПВХ-пластика, призначені для прокладання в них електричних, телефонних, комп'ютерних, телевізійних мереж, що працюють при електричній напрузі постійного або змінного струму, величиною не більше 1500 В, виконаних ізольованими проводами, шнурами або кабелями.
Асортимент труб жорстких гладких, ДКС


Електро-квартал, Електротовари,   Труби гладкі жорсткі ПВХ для прокладання кабелю Труби гладкі жорсткі ПВХ, ІЕК використовуються для прокладання силових і слабкострумових ліній відкритого типу як всередині будівель і споруд, так і на відкритому повітрі, наявність безлічі аксесуарів дозволяє їх застосовувати в будь-яких умовах (IP40, 65, 67).
Асортимент труб гладких жорстких ПВХ для прокладання кабелю


Електро-квартал, Електротовари,   Аксесуари для гладких жорстких труб (IP 40) Аксесуари для гладких жорстких труб (IP 40), ДКС призначені для з'єднання жорстких гладких труб одного діаметру. Можливий монтаж на вже змонтовану трасу з прокладеним кабелем. Рознімний корпус складається з двох однакових деталей, що спрощує монтаж.
Асортимент аксесуарів для гладких жорстких труб (IP 40), ДКС


Електро-квартал, Електротовари,   Аксесуари для гладких жорстких труб (IP 40) Аксесуари для труб (IP64, IP65, IP67, IP68), ДКС .
Асортимент аксесуарів для труб (IP64, IP65, IP67, IP68), ДКС


Електро-квартал, Електротовари,   Аксесуари для труб (IP 40)  Аксесуари для труб (IP 40), ІЕК використовуються в приміщенні та в місцях, захищених від попадання вологи.
Асортимент аксесуарів для труб (IP 40), ІЕК


Електро-квартал, Електротовари,  Аксесуари для труб (IP 65) Аксесуари для труб (IP 65), ІЕК застосовуються у вологих і запилених приміщеннях, можливе використання на вулиці, маєаксесуари мають захист від потрапляння вологи всередину при сильному впливі струменя води.
Асортимент аксесуарів для труб (IP 65), ІЕК


Електро-квартал, Електротовари, Аксесуари для труб (IP 67) Аксесуари для труб (IP 67), ІЕК придатні для використання у вологих і запилених приміщеннях, можливе використання на вулиці, має захист від потрапляння вологи всередину при тимчасовому зануренні у воду
Асортимент аксесуарів для труб (IP 67), ІЕК


Електро-квартал, Електротовари, Кріплення для труб Кріплення для труб, ДКС
Асортимент кріплень для труб, ДКС


Електро-квартал, Електротовари, Кріплення для труб Кріплення для труб, ІЕК
Асортимент кріплень для труб, ІЕК
 


*інформація по трубам та аксесуарам до них з сайту IEK та ДКС
Наші магазини у Львові:
вул.Угорська, 7
вул.Мазепи, 29
вул.Ставова, 7 в


Телефони:
Відділ продажу:
тел.: (032) 243-66-65
тел.: (032) 224-92-48
тел.: (032) 252-83-24
факс: (032) 227-61-87

Бухгалтерія:
тел.: (032) 227-61-83

Директор:
тел.: (032) 227-61-80

e-mail: info@elektrokvartal.com.ua

 


ТзОВ Варіант-Глобус
м.Львів,
вул.Угорська,7,
тел.: (032) 298 16 65
факс.: (032) 227 61 87
©2010 "Електро Квартал"
Всі права захищені.
Веб дизайн